برنامه ریزی 4ماهه تا کنکور ، روشی با قبولی تضمینی شما در رشته و دانشگاه دلخواهتان خرید اینترنتی

مکتبستان کنکور | برنامه ریزی کنکور | مشاوره کنکور کنکور محصولات فیلم تدریس کنکور محصولات صوتی جزوات کنکوری خدمات مشاوره و برنامه ریزی محصولات جامع و شاخص مشاوره درسی بهترین منابع نحوه مطالعه دروس انگیزشی برنامه ریزی تست زنی آزمون های آزمایشی بودجه بندی کنکور مجلات مشاوره مکتبستان انتخاب رشته مشاوره تلفنی کنکور رادیو مشاوره جزوات کنکوری ادبیات دین و زندگی عربی زبان زیست شیمی ریاضی فیزیک سوالات نهایی جمع بندی کنکور دانلود سوالات کنکور قبولی های مکتبستان درباره ما تماس با ما پرداخت وجه پشتیبانی خریداران خانه » برنامه ریزی ۴ماهه تا کنکور برنامه ریزی ۴ماهه تا کنکور برنامه ریزی ۴ماهه تا کنکور در مورد برنامه ریزی ۴ماهه تا کنکور چیزی میدونی؟ دوست داری کمتر از ۹ماه دیگر، یعنی مهرماه سال آینده، وقتی که روپوش سفید و مقدس پزشکی رو تنت کردی با همکلاسی های پزشکت داستان قبولی در کنکورت رو بگی؟ مطمئنم سال بعد تو هم بعد از اینکه روپوش سفید پزشکی رو تنت کردی میای مکتبستان و درباره موفقیتت توی ۴ماه برای کنکوری های سال بعد بمیگی برنده ها در زندگی بیشتر تلاش نمی کنند! هوشمندانه و با فکر تلاش می کنند.


وقتی ما میتونیم با یک برنامه ریزی هوشمندانه طی ۴ماه پزشکی قبول بشیم چرا وقت خودمون رو صرف غم و غصه خوردن و تسلیم شدن کنیم؟! خیلی از کنکوری ها این روزها سوالات زیر رو زیاد میپرسن: من تا الان خوب نخوندم، چیکار کنم؟ من تا الان شروع نکردم واسه کنکور، چیکار کنم؟ من تا الان جدی نخوندم، شانسی دارم؟ از الان شروع کنم میشه؟ راهی واسه جبران هست؟؟؟ میدونم نگرانی هاتون خیلی زیاد هست… میدونم خیلی دارین حسرت گذشته رو میخورین.


.


ولی برای شما حرف های زیادی داریم ! شاید بزرگترین سوالات شما در این زمان دو سوال زیر باشد : آیا می توانم از الان شروع کنم؟ بله ، مطمئنا می توانید از الان برای کنکور شروع به مطالعه کنید.


درست است که حجم دروس زیاد است اما با یک برنامه منطقی میتوانید در این زمان باقی مانده سه  یا حتی چهار بار دروس مهم را مطالعه کنید.


اغلب شما کسانی هستید که شاید تا به اینجای کار دروس را دست و پا شکسته خوانده اید.


ولی مطمئن باشید که اگر ازین جا به بعد وقت کافی بگذارید و برای مطالعه دروس برنامه دقیقی را اجرا کنید میتوانید بیشتر دروس را چندین بار بخوانید و به موفقیت قابل قبولی دست یابید.


شما هنوز حدودا ۲۸۸۰ساعت وقت دارید.


منطقی است که اگر ماه های پایانی را کاملا اصولی مطالعه کنید به موفقیت میرسید.


  و خب شاید سوال بعدی شما این باشد؟ از الان با چه برنامه ای مطالعه کنم تا به کنکور برسم؟ برای این سوال هم پاسخ دیگری داریم.


با برنامه ۴ماهه مکتبستان همگام شوید! این بار دکتر کاویانی و تیم دانشجویان پزشکی در یک پروژه زمان بر برنامه ای تنظیم کردند که با آن میتوانید در طی ۴ماه همه دروس مهم را بخوانید و به کنکور برسید.


برنامه ای که با صرف زمانی نه چندان زیاد و قدری پشتکار ، میتوانید با آن همه دروس مهم را ۳ الی چهار بار تا کنکور سراسری بخوانید.


تمامی اصول و ضوابط برنامه ریزی اصولی و دقیق برای پیاده سازی این برنامه ۴ماهه به کار گرفته شده است تا شما عزیزان به سادگی بتوانید آن را اجرا کنید و خیالتان آسوده باشد که برای تک تک ساعات این ۴ماه باقی مانده زمان کافی دارید.


https://maktabestan.


ir/wp-content/uploads/2016/12/moshen-4mahe.


mp4 با تکنیک های حرفه ای برنامه ریزی ۴ماهه تا کنکور ، زمانتان را دو برابر کنید ! همیشه شنیده ایم که فلانی در طول دوره تحصیل دانش آموز معمولی بود، ولی در سال آخر تحصیل خود توانست  در کنکور رتبه رویایی ای بدست آورد ! حتی نتیجه اش از شاگرد اول های کلاسش هم بهتر بود !! شما نیز این جملات آشنا را شنیده اید؟ آیا معجزه رخ داده است؟؟ مسما خیر ! در اینجا فقط یک اتفاق ساده رخ داده است، با برنامه ریزی صحیح و مدیریت اولویت ها زمان در دسترس یک دانش آموز چند برابر می شود و او می تواند در زمانی مشابه با بقیه، عملکردی چندین برابر آن ها را داشته باشد.


شما نیز می توانید با استفاده از یک برنامه حرفه ای در مدت زمان ۴ماهه عمکلردی چندین برابر را داشته باشید.


به تعویق انداختن کافی است… شاید شما نیز با فرض این که دیگه از الان نمیشه به کنکور رسید قصد دارید از هدف خود منصرف شوید… یا شاید قصد دارید قید کنکور ۹۷ را بزنید و برای ۹۸ بخوانید ! اما ما امروز آمده ایم تا با تکنیک برنامه ریزی ۴ماهه زمان شما را دو برابر کنیم و شما را مقتدرانه برای کنکور۹۷ از همین الان آماده کنیم : برنامه ریزی ۴ماهه تا کنکور مکتبستان چگونه است؟ برنامه ۴ماهه به صورت هفتگی تنظیم شده است و شامل برنامه ۱۶ هفته آتی شما می باشد.


برای هر روز حدود ۵ درس در برنامه قرار گرفته است.


در برنامه ذکر شده است که در هر روز از هر کتاب چه درسی و چه مقدار بخوانید.


.


از چه درسی تست بزنید.


.


کدام درس را مرور کنید… و غیره… کلیه روزهای جمعه برای مرور یا جبران عقب افتادگی ها در نظرگرفته شده است و ازین بابت این تضمین به شما داده می شود که حتی اگر از برنامه ۴ماهه عقب بمانید در روزهای جمعه می توانید آن را جبران کنید.


 (و همچنین چون اکثر آزمون های موسسات جمعه ها برگزار میشود با آزمون ها نیز تداخلی ندارد) هر روز ۵ درس برای مطالعه در نظر گرفته شده است و میانگین متوسط برای هر مطالعه یک ساعت و نیم است که روزانه حدودا ۷ ساعت و ۳۰ دقیقه می شود.


(البته این تایم حداقل است ، شما می توانید با تلاش بیشتر تایم بیشتری را به مطالعه اختصاص دهید).


برنامه ۴ماهه خود به دو دوره تقسیم می شود: دوره ۸ هفته ی اول دوره ۸ هفته ی دوم دوره  اول بیشتر به مطالعه عمقی دروس و دوره دوم بیشتر به مرور و جمع بندی می پردازد.


برنامه به این صورت است که پس از هر ۳ هفته  ، مجدد در طی ۱ هفته بعد مباحث قبلی تکرار میشود و برنامه تست زنی ویژه ازین دروس اجرا می شود و به این ترتیب شما تا زمان کنکور همه دروس را حداقل سه بار مطالعه می کنید ! از سوی دیگر شما در این  هفته های مرور نیز میتوانید به جبران عقب افتادگی ها بپردازید.


در کل برنامه به صورتی است که همه می توانند آن را اجرا کنند.


با برنامه ۴ماهه زمان خود را دو برابر کنید.


با برنامه ۴ماهه از الان خود را به کنکور۹۷ برسانید.


  تاکتیک استراتژیک ترکیبی خواندن در برنامه ۴ ماهه : در برنامه ۴ماهه، درس زیست شناسی  فصول مرتبط کنار یکدیگر قرار گرفته اند تا مطالعه موثرتری داشته باشید مثلا مباحث گیاهی (فصل۳و۶دوم و ۹و۱۰سوم و ۸پیش) در یک بازه و پشت سرهم درنظر گرفته شده است.


این سبک از برنامه ریزی در درس زیست شناسی سبب تحولی بزرگ در یادگیری شما می شود و به شما کمک می کند خیلی ساده مطالب مرتبط را با هم یاد بگیرید و تست های ترکیبی آن ها را بزنید.


همچنین در درس شیمی پایه و پیش با یکدیگر در یک بازه گنجانده شده است تا داوطلبانی که امتحان نهایی سال چهارم دارند در زمان مناسب فصول پیش دانشگاهی را به اتمام برسانند.


به همین منظور  در دروس ادبیات و دین و زندگی و زبان و فیزیک نیز اولویت با فصول پیش دانشگاهی می باشد.


در برنامه همچنین اهمیت مباحث مختلف در دروس ریاضی و فیزیک به شما گفته می شود و به شما پیشنهاداتی برای مطالعه انتخابی فصول برای گرفتن حداکثر نتیجه داده می شود.


  نظر یکی از تهیه کنندگان برنامه مکتبستان https://maktabestan.


ir/wp-content/uploads/2016/12/nazar-barname4mahe.


mp4   شارژ روزانه انرژی شما با دکتر کاویانی : ما معتقد هستیم که برای موفقیت علیرغم داشتن یک نقشه راه حرفه ای(برنامه ۴ماهه) شما نیاز به یک مخزن سوخت انرژی روحی نیز دارید تا بتوانید از حداکثر توانایی خود برای پیاده کردن برنامه ۴ماهه استفاده کنید.


لذا در کنار دریافت برنامه ما دو هدیه بزرگ نیز برای شما داریم : ۱- دریافت بسته روانشناسی موفقیت در ۴ماه: این بسته شامل ۶ جلسه فیلم مشاوره انگیزشی رویایی از دکتر کاویانی است.


به شما قول می دهیم در صورت مشاهده این جلسات و استفاده از آموخته های آن ها در ۴ماه باقی مانده کاری را می کنید که دیگران در ۸ماه نیز قادر به انجام آن نیستند.


ما در این جلسات به شما آموزش دادیم چطور هر روز کارهایی انجام دهید که دیگران قادر به انجام نیمی از آن نیستند.


۲- عضویت در باشگاه انگیزشی دکتر کاویانی : باشگاه انگیزشی مخصوص دریافت کنندگان برنامه ۴ماهه است و پس از تهیه آن شما در این باشگاه عضو می شوید.


در این باشگاه تا روز کنکور دکتر کاویانی به صورت پیوسته جلسات مشاوره VIP را برای شما عزیزان ارسال می کند.


ما تا روز کنکور همراهتان خواهیم بود.


  نگران مطالعه مباحث دشوار ریاضی و فیزیک نباشید : یکی از مشکلاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که برخی از مباحث دشوار وقت زیای از شما می گیرند و ممکن است شما نتوانید با این تواصیف از پس اجرای برنامه ۴ماهه بر بیایید.


لذا ما باز هم چاره کار را اندیشیدیم.


ما در کنار برنامه ۴ماهه برای یادگیری مباحث دشوارتر ریاضی، فیزیک، شیمی و زیست فیلم های آموزشی از اساتید مکتبستان قرار دادیم که این مشکل احتمالی شما نیز حل شود.


تفاوت ما با دیگران این است که ما فقط یک برنامه به شما نمی دهیم، همه چیزهایی که برای اجرای برنامه نیاز داشته باشید نیز در اختیارتان می گذاریم.


  **فایل صوتی انگیزشی + توضیح کلی برنامه ۴ ماهه** اگر هیچ فایلی را تا به حال از این سایت دانلود نکرده اید ، این فایل را حتما دانلود کنید.


سخنران: دکتر کاویانی  زمان: ۱۹دقیقه حجم: ۸مگابایت فرمت : mp3 دانلود میکنم             آیا می دانید اساتید کنکور در مورد برنامه ۴ماهه مکتبستان چه می گویند؟ ?   در ادامه به برخی سوالات مبتنی بر این برنامه میپردازیم… برنامه ریزی ۴ماهه تا کنکور چیست؟ این برنامه طوری تنظیم شده که شما بتوانید طی ۴ماه حداقل ۳بار همه مطالب مهم کنکور را بخوانید!   این برنامه ویژه چه کسانی هست؟ ویژه کسانی که تا حالا خوب درس نخوانده اند و یا از الان قصد دارند برای کنکور شروع به مطالعه کنند و کسانی که کلا قصد دارند ۴ماه را با برنامه ای ویژه و حرفه ای سپری کنند.


  روزانه برای این برنامه چه مقدار باید وقت گذاشت؟ روزانه بین ۶-۸ساعت برای اجرای این برنامه باید وقت بگذارید.


برنامه به نحوی تنظیم شده است که در عین حال که از لحاظ حجمی متوسط و قابل اجرا ، کلیه مباحث درسی را پوشش دهد.


  آیا این برنامه برای همه افراد قابل اجرا است؟ شاید برای شما این سوال ایجاد شود که با توجه به مشغله هایم یا با توجه به کلاس هایی که می روم و یا … چگونه با این برنامه همگام شوم؟ این برنامه به نحوی تنظیم شده است که برای همه کنکوری ها قابل اجرا باشد.


در این برنامه ایستگاه های جبرانی زیادی در نظر گرفته شده است که اگر شما در زمان خاصی درسی را نتوانید بخوانید ، آن درس به ایستگاه جبرانی منتقل می شود و شما آن را در ایستگاه جبرانی میخوانید.


حجم زمانی برنامه نیز روزانه ۶-۸ساعت می باشد که متوسط در نظر گرفته شده است.


کلیه روزهای جمعه برای مرور یا جبران عقب افتادگی ها یا شرکت در آزمون های آزمایشی درنظرگرفته شده و ازین بابت این تضمین به شما داده می شود که حتی اگر از برنامه عقب بمانید در روزهای جمعه و ایستگاه های جبرانی می توانید آن را جبران کنید.


 (چون اکثر آزمون های موسسات جمعه ها برگزار می شود با آزمون ها نیز تداخلی ندارد)   این برنامه توسط چه کسی تنظیم شده است؟ این برنامه توسط دکتر کاویانی مدیر  مکتبستان و با همفکری تیم دانشجویان پزشکی مکتبستان تنظیم شده است.


کسانی این برنامه ریزی را انجام داده اند که هرکدام چندین سال از عمر خود را با برنامه ریزی برای دانش آموزانی با سبک و سیاق های مختلف گذرانده اند.


لذا دقیقا می دانند برنامه ۴ماهه چگونه باید باشد تا همه شما بتوانید با استفاده از آن جبران عقب افتادگی ها را کنید.


  آیا می شود در ۴ ماه موفق شد؟ یک ضرب المثل معروف می گوید خواستن توانستن است.


اگر شما بخواهید چرا که نه!؟ به عنوان مثال برایتان عرض کنم که در کنکور سال ۸۸ رستگار رحمانی پس از خدمت سربازی و در حالی که فقط ۳ماه فرصت داشت ، توانست با مطالعه در ۳ماه ، رتبه یک کنکور سراسری را کسب کند.


ایمان داشته باشید که موفقیت حق شماست و از همین الان مبارزه را برای آن شروع کنید ! هنوز فرصت زیادی باقیست ! شما اگر با اراده کافی پا در این میدان بگذارید مسلما به موفقیت دست خواهید یافت.


  آیا این برنامه با آزمون های قلمچی یا گزینه ۲ تداخلی ندارد؟ برای دوستانی که در آزمون های گزینه دو یا قلمچی برنامه با آزمون های قلمچی و گزینه دو هماهنگ می شود.


  میدونین با برنامه ۴ماهه مباحث حداقل چند بار مرور میشن؟ یک بار انتهای هر هفته مرور میشن یک بار انتهای هر ۳ هفته مرور میشن یک بار انتهای برنامه ۴ماهه مرور میشن یک بار با فایل های صوتی شبانه مرور میشن خیالتون از بابت مرورها راحت ، فکر همه جاشو کردیم.


 توی ۴ماه در صورتی که مروز زیاد باشه همه مطالب تا روز کنکور تو ذهنتون میمونه و سر جلسه وقت تست میزنین لذتشو حس میکنین.


  آیا در کنار این برنامه مشاوره هم ارائه میشود؟ بله، پس از تهیه برنامه شما از طریق تلگرام می توانید سوالات خود را بپرسید و ما پیوسته پاسخگوی شما خواهیم بود.


  نظر یکی از تهیه کنندگان برنامه مکتبستان : https://maktabestan.


ir/wp-content/uploads/2017/01/alireza-barname.


mp4 با نغمه درون خود نمیرید ! اگر آرزوی رسیدن به پزشکی، مهندسی یا قبولی در رشته های خوب را دارید، این برنامه مناسب شماست.


در این برنامه مسیر رسیدن به موفقیت را در ۴ماه برای شما ترسیم می کنیم.


  این برنامه را چگونه تهیه کنم؟ این برنامه برای رشته ریاضی و تجربی و انسانی آماده شده است.


برای تهیه این برنامه یک پیامک با عنوان #برنامه ۴ماهه# به شماره ی زیر بدهید: SMS : ۰۹۱۱۴۱۰۹۰۰۴ مشاورین مکتبستان حداکثر تا ۲۴ساعت آتی با شما تماس خواهند گرفت.


و یا می توانید همین الان می توانید از طریق بات تلگرام این برنامه را تهیه کنید.


بر روی عکس زیر کلیک کنید.


      من با تهیه برنامه ۴ماهه چه چیزی دریافت می‌کنم؟ برنامه دقیق و روزانه با جزییات دقیق برای ۴ماه خود: برنامه ۴ ماهه به صورت هفتگی تنظیم شده است و شامل برنامه ۱۶ هفته آتی شما می باشد.


 برای هر روز ۵ درس در برنامه قرار گرفته است.


در برنامه ذکر شده است که در هر روز از هر کتاب چه درسی و چه مقدار بخوانید.


.


از چه درسی تست بزنید.


.


کدام درس را مرور کنید…این برنامه به شما روش موفقیت و عملکرد رویایی در ۴ماه آینده را به صورت کامل می گوید.


  هر هفته ۴ جلسه مشاوره صوتی ۲۰-۳۰دقیقه ای: مکتبستان در کنار برنامه ۴ماهه، ۴۰ جلسه مشاوره نیز برای شما ارسال می کند تا شما بدانید چطور برنامه را به نحو احسن پیاده کنید.


ما برای همه ریزه کاری ها تدبیر اندیشیده ایم.


در کنار برنامه ۴ماهه برنامه مشاوره ویژه ای نیز برای شما داریم.


در این پلن دکتر کاویانی، مدیر مکتبستان هر هفته دو جلسه مشاوره صوتی را برای شما ارسال می کند.


در این فایل های صوتی به شما آموزش می دهیم چگونه عملکرد خود را بهبود بخشید تا بتوانید در زمان کم کار بیشتری انجام دهید.


به شما قول میدهیم این جلسات مشاوره به شما روحیه ای تزریق می کند که دیگر به هیچ وجه خسته نمی شوید و هر روز بیشتر از روز قبل مطالعه خواهید کرد.


  فیلم های آموزشی دروس اختصاصی: خواندن برخی از دروس در ۴ماه کار دشواری است.


برای همین مکتبستان اقدام به ارائه فیلم های آموزشی برای این مباحث کرده است تا مسیر موفقیت را برای شما هموار کند.


همیشه برنامه ای موفق است که ابزار کاملی همراه آن باشد.


یکی از مهم ترین ابزارها نیز فیلم های آموزشی تدریس دروس دشوار است تا شما در ۴ماه باقی مانده بتوانید با حداقل زمان دروس دشوار را بخوانید و مشکلات خود را سریعتر رفع کنید.


برای دروس دشوار فیلم های آموزشی تدریس اساتید مکتبستان در اختیار شما قرار داده می شود و به این ترتیب این اطمینان را به شما می دهیم که بتوانید حتی سخت ترین دروس را در حداقل زمان بخوانید و در ۴ماهه باقی مانده کار چندین سال را انجام دهید !   جزوات مرور طلایی: در کنار برنامه ۴ماهه جزواتی برای مرور سریع نیز در اختیار شما قرار داده می شود.


شما هر هفته با استفاده از این جزوات مباحثی را که خوانده اید بارها و بارها مرور می کنید و به این صورت در ۴ماه باقی مانده دروس فرار را چندین بار تکرار می کنید و اجازه فراموشی را به خود نمی دهید.


در این ۴ماه قرار است کاری را انجام دهیم که سایرین در چند سال از انجام آن عاجزند !   بانک تست های پراهمیت و استاندارد: با توجه به این که شما باید در این ۴ماه مفیدترین و پربازده ترین اوقات خود را بگذرانید ، برای شما تست های استاندارد و الگو را نیز قرار داده ایم تا وقت شما با زدن تست های کم اهمیت تلف نشود.


این تست ها همگی الگو و چکیده سبک تست های کنکورهای اخیر هستند و کمک زیادی به شما برای استفاده صحیح از زمانتان می کنند.


  بسته روانشناسی موفقیت در ۴ماه دکتر کاویانی این بسته شامل ۶ جلسه فیلم مشاوره انگیزشی رویایی از دکتر کاویانی است.


به شما قول می دهیم در صورت مشاهده این جلسات و استفاده از آموخته های آن ها در ۴ماه باقی مانده کاری را می کنید که دیگران در ۸ماه نیز قادر به انجام آن نیستند.


ما در این جلسات به شما آموزش دادیم چطور هر روز کارهایی انجام دهید که دیگران قادر به انجام نیمی ازز آن نیستند.


  عضویت در باشگاه انگیزشی دکتر کاویانی : برای موفقیت علاوه بر برنامه نیاز به روحیه نیز هست، برای همین شما تا روز کنکور عضو باشگاه انگیزشی دکتر کاویانی نیز می شوید.


باشگاه انگیزشی مخصوص دریافت کنندگان برنامه ۴ماهه است و پس از تهیه آن شما در این باشگاه عضو می شوید.


در این باشگاه تا روز کنکور دکتر کاویانی به صورت پیوسته جلسات مشاوره VIP را برای شما عزیزان ارسال می کند.


ما تا روز کنکور همراهتان خواهیم بود.


  فایل های صوتی مرور سریع مرور زیاد در ۴ماه یکی از ارکان موفقیت برای یک کنکوری است.


به همین سبب مکتبستان در کنار برنامه ۴ماهه به شما فایل های صوتی مروری آلفای ذهنی نیز هدیه می دهد.


با استفاده از این فایل های صوتی شما می توانید حداقل یک یا دو بار دیگر مرور خود را افزایش دهید و مسلط تر شوید.


  سامانه پشتیبانی تا روز کنکور مکتبستان در کنار برنامه ۴ماهه، بستری برای پاسخگویی به سوالات شما تا روز کنکور نیز فراهم کرده است.


مکتبستان تا روز کنکور و حتی بعد از آن همراه شماست و مشاورین مکتبستان به سوالات شما با صبر و حوصله پاسخ خواهند داد.


    یک گوشی آیفونx به  دوستی که با استفاده از برنامه ۴ماهه در کنکور ۹۷ بیشترین درخشش رو داشته باشند اهدا می شود.


این برنامه ۴ماهه برای چه کسانی مناسب است؟ کسانی که تا به اینجای کار هنوز شروع جدی برای کنکور نداشته اند.


کسانی که قصد دارند از الان برای کنکور شروعی رویایی داشته باشند.


کسانی که می‌خواهند به بزرگترین آرزوی خود در کنکور برسند.


کسانی که قبولی در پزشکی برایشان فقط در حد یک رویا بوده است کسانی که  قصد دارند ۴ماه را با برنامه ای ویژه و مطمئن سپری کنند.


  چرا دریافت برنامه از مکتبستان انتخاب درستی است؟ ۱- مکتبستان موسسه معتبری است که ثابت کرده است هر ساله افراد زیادی را به موفقیت می رساند ( برای مشاهده لیست قبولی های پارسال مکتبستان اینجا کلیک کنید).


۲- مکتبستان و دکتر کاویانی اولین موسسه ای هستند که طرحی با عنوان برنامه ۴ماهه را ابداع کردند و با تجربه ای بسیار امسال نیز برنامه ای بسیار کامل و حرفه ای را ارائه داده اند.


۳- مکتبستان فقط یک برنامه به شما نمی دهد، در کنار برنامه همه مواردی را که برای موفقیت نیاز دارید در اختیارتان می گذارد.


۴- برای موفقیت علاوه بر برنامه نیاز به روحیه نیز هست، برای همین شما تا روز کنکور عضو باشگاه انگیزشی دکتر کاویانی نیز می شوید.


۵- خواندن برخی از دروس در ۴ماه کار دشواری است.


برای همین مکتبستان اقدام به ارائه فیلم های آموزشی برای این مباحث کرده است تا مسیر موفقیت را برای شما هموار کند.


۶- مرور زیاد در این چند ماه یکی از ارکان موفقیت برای یک کنکوری است و به همین سبب مکتبستان در کنار برنامه ۴ماهه به شما فایل های صوتی مروری آلفای ذهنی نیز هدیه می دهد.


۷- مکتبستان در کنار برنامه به شما پکیج تست های استاندارد نیز هدیه می دهد تا بواسطه آن بتوانید کار تستی حرفه ای تری داشته باشید.


۸- مکتبستان جز معدود موسساتی است که مهر تایید وزرات ارشاد و فرهنگ اسلامی را کسب کرده است.


۹- مکتبستان در کنار برنامه به شما جزوات مرور طلایی را نیز اهدا می کند تا شما با استفاده از آن ها بتوانید همه دروس را سریعتر بخوانید.


۱۰- مکتبستان در کنار برنامه ۴ماهه، بستری برای پاسخگویی به سوالات شما تا روز کنکور نیز فراهم کرده است.


مکتبستان تا روز کنکور و حتی بعد از آن همراه شماست.


۱۱- مکتبستان در کنار برنامه ۴ماهه، ۴۰ جلسه مشاوره نیز برای شما ارسال می کند تا شما بدانید چطور برنامه را به نحو احسن پیاده کنید.


ما برای همه ریزه کاری ها تدبیر اندیشیده ایم.


شما فقط یک بار کنکور می دهید، شما فقط ۳ماه وقت مفید دارید، لذا دکتر کاویانی و تیم بزرگ مکتبستان این اطمینان را به شما می دهند که با استفاده از برنامه ۲.


۵ماهه و طرح های استراتژیک آن بتوانید با توکل به خدا، تکیه بر برنامه و ضمیمه کردن تلاشتان به موفقیت برسید.


به مکتبستان اعتماد کنید.


نظرات ویدئویی تعدادی از تهیه کنندگان برنامه ۴ ماهه نظرات تعدادی از تهیه کنندگان برنامه ۴ ماهه   **فایل صوتی انگیزشی + توضیح کلی برنامه ۴ ماهه** اگر هیچ فایلی را تا به حال از این سایت دانلود نکرده اید ، این فایل را حتما دانلود کنید.


سخنران: دکتر کاویانی  زمان: ۱۹دقیقه حجم: ۸مگابایت فرمت : mp3 دانلود میکنم   این برنامه را چگونه تهیه کنم؟ این برنامه برای رشته ریاضی و تجربی و انسانی آماده شده است.


برای تهیه این برنامه یک پیامک با عنوان #برنامه ۴ماهه# به شماره ی زیر بدهید: SMS : ۰۹۱۱۴۱۰۹۰۰۴ مشاورین مکتبستان حداکثر تا ۲۴ساعت آتی با شما تماس خواهند گرفت.


و یا می توانید همین الان می توانید از طریق بات تلگرام این برنامه را تهیه کنید.


بر روی عکس زیر کلیک کنید.


  اگر حسرت میخوری که چرا تا الان برای کنکور شروع نکردی، دقیقا به جایی اومدی که برات رازی دارم سلام آقا پسر گل یا دختر خانم عزیزی که داری این متن رو میخونی.


اگه تا الان حسرت اینو میخوردی که چرا شروع نکردم یا چرا خوب نخوندم میخوام بگم نگرانی تو یک سری افکار منفی بیشتر نیست.


میدونی چرا؟ چون به آقا سعید ما نگاه کن که پارسال ۴ماه برای کنکور ریاضی خوند و امسال دانشجوی مکانیک شده.


خانم دکتر ما رو ببین، سارا خانم پارسال دقیقا شرایطش مثل تو بود.


سارا خیلی نگران بود و خیلی حسرت گذشته رو میخورد که چرا خوب درس نخونده اما الان که شما داری این متن رو میخونی سارا خانم ما دانشجوی پزشکی شده.


از این مثال ها برات زیاد دارم.


  دوستام میگن که دیگه دیر شده، تو نمیتونی در کنکور قبول بشی، بقیه مسخرم میکنن عزیزم برای موفقیتت به حرف هیچ کسی گوش نکن.


تو تنها کاری که باید انجام بدی اینه که ۴ماه هوشمندانه درس بخونی.


بدونی که روی چه بخش هایی بیشتر وقت بزاری.


بدونی چطوری برنامه ریزی کنی و درس بخونی.


میخوام بهت فرمولی رو یاد بدم که طی ۴ماه میتونی ۳بار کل دروست رو قشنگ بخونی.


مگه میشه؟ بله میشه، فقط کافیه با من همراه باشی   من میخوام شروع کنم، ولی دوستان از من خیلی جلوترن از این نگران نباش که دوستات از تو بیشتر خوندن.


میخوام فرمولی رو بهت یاد بدم تا به راحتی از دوستات سبقت بگیری و قله کنکور رو فتح کنی.


نگران نباش چون افرادی زیادی قبلا مثل تو بودند، قبل تر از تو علیرضاها و ساراهای زیادی بودند که دقیقا شرایط تو رو داشتند اما امروز آقای دکتر و خانم دکتر هستند.


امروز آقای مهندس و خانم مهندس هستند.


  از سال بعد شروع میکنم.


از تیرماه میخوام با خیال راحت شروع کنم.


عزیز دلم میخوام بهت بگم که این اشتباه بزرگ رو تو انجام نده! مرتضی و مهساهایی قبل تر از تو بودن که دقیقا همین فکر رو کردن و ناامید شده بودن و کنکور رو گذاشته بودن برای سال بعدش، به امید اینکه از تیرماه شروع کنن، اما در آخر سال بعد هم اتفاق مثبتی برایشان نیفتاده و خیلی غصه خوردن که چرا همون سال اول وقتی که فرصت داشتند برای کنکور نخوندن.


برای اینکه بخوای پزشک بشی.


برای اینکه بخوای مهندس بشی فقط باید بخوای، فقط خواستن تو مهمه.


جزء خواستن تو هیچ چیز و هیچ فردی مهم نیست.


خدا همیشه میگه از تو حرکت و از من برکت.


تو شروع کن از همین امروز از همین الان از همین لحظه شروع کن حرکت کن، خدای من و تو بهت برکت میده.


تو تلاشت رو بکن.


اون بالاسری حواسش به تلاش تو هست.


فقط ازت یه خواهشی دارم.


اگه واقعا میخوای بشی آقای دکتر، خانم دکتر، آقای مهندس، خانم مهندس آینده امروز رو به فردا موکول نکن، همین امروز شروع کن برای موفقیتت و بدون اینجا در مکتبستان همه دانشجوهای پزشکی کنارت هستیم تا دست تو رو بگیریم و به آرزوهات برسونیم.


میخوام درباره فرمولی باهات صحبت کنم که خیلی سریع و در عرض ۴ ماه تو رو به هرچی که میخوای میرسونه.


همه ما دانشجوهای پزشکی برای موفقیت تو از هیچ تلاشی دریغ نمیکنیم.


ما آماده هستیم تا با قدرت و با یک فرمول جادویی تو رو به آرزوت برسونیم، به شرط اینکه خودتم واقعا بخوای     این برنامه را چگونه تهیه کنم؟ این برنامه برای رشته ریاضی و تجربی و انسانی آماده شده است.


برای تهیه این برنامه یک پیامک با عنوان #برنامه ۴ماهه# به شماره ی زیر بدهید: SMS : ۰۹۱۱۴۱۰۹۰۰۴ مشاورین مکتبستان حداکثر تا ۲۴ساعت آتی با شما تماس خواهند گرفت.


و یا می توانید همین الان می توانید از طریق بات تلگرام این برنامه را تهیه کنید.


بر روی عکس زیر کلیک کنید.


  ۳۷۴ نظرات نظرات قدیمی تر رامین بهمن ۲۸, ۱۳۹۶ در ۱۰:۴۷ ق٫ظ لطفا سریع تر بفرستین چون الان هر یک ساعت برابر با یک روزه ممنون میشم اگه سریعتر بفرستین (۱) پاسخ علی دی ۲۶, ۱۳۹۶ در ۸:۰۵ ب٫ظ من رشتم کاردانش بوده حلا رشتم رو عوض کردم می خاستم توی کنکور تجربی شرکت کنم کمک می خواهم (۱) پاسخ مهسا بهمن ۲, ۱۳۹۶ در ۱:۳۵ ب٫ظ سلام من دو روزه پیام دادم پس چرا خبری نشده (۲) پاسخ علی کاویانی بهمن ۳, ۱۳۹۶ در ۲:۴۵ ب٫ظ سلام لطفا به شماره زیر پیامک بدین: ۰۹۱۱۴۱۰۹۰۰۴ (۳) پاسخ ساناز دی ۲۱, ۱۳۹۶ در ۳:۵۵ ب٫ظ امیدوارم بتونم (۳) پاسخ نابغه كوچك بهمن ۱۳, ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۵ ق٫ظ کنکور امسال عالی میدم قوللللللللللل (۴) پاسخ رامش دی ۲۶, ۱۳۹۶ در ۶:۰۰ ب٫ظ سلام! ممنون دکتر که مثل همیشه انرژی رو به ما هدیه دادید… من تا ابد به خاطر زحماتتون از شما ممنون و متشکرم! خواستم همون طور که خواستین چند تا قول بدم! قول میدم تو این چند ماه نهایت تلاشم رو بکنم…قول میدم در برار خستگی هام کم نیارم و ادامه بدم! قول میدم خودم رو از هر چیزی که من رو به حاشیه بکشونه دور بکنم… قول میدم موفق بشم! دندون پزشکی مشهد حق منه! من به حقم می رسم!قول میدم! و قول میدم….


به قول هام عمل کنم! (۴) پاسخ مینو دی ۱۷, ۱۳۹۶ در ۷:۱۰ ب٫ظ همیشه عالی بودین از برنامه شدیدا راضی ام مچکرم ??? (۴) پاسخ حسین بهمن ۱۲, ۱۳۹۶ در ۶:۵۰ ب٫ظ سلام به همه مکتبستانی های عزیز من قول میدم سال بعد اسمم جز قبول های مکتبستان باشه قول میدم به پزشکی برسم من قول میدم تو دنیای تنهایی خودم به هدفم برسم پزشکی عشق اول منیییییییی??????? (۵) پاسخ كيميا بهمن ۱, ۱۳۹۶ در ۵:۱۸ ب٫ظ می خوام قول بدم که همین الان یکی از رتبه های ١ تا ٢٠٠ مال منهههههه حقققققق منهههه سهممم منههههه?????من قول میدم هر شب ۵ دقیقه به رویاهامم فکر کنممممممم?قول میدم تا بهش نرسم ولش نکنمممممم (۵) پاسخ حسین دی ۲۷, ۱۳۹۶ در ۱۰:۴۴ ق٫ظ سلام نمیدونم باید اینجا مطرح بکنم یا نه ببخشید باامسال میشه دو سال که پشته کنکورم هنوز نتونستم کاری برا خودم بکنم واقعا گیجم اصلا هم مطالعه اساسی نداشتم هیچ درسی هدفم دندون مشهده ولی به رتبه ۵۰۰۰ هم راضی شدم واقعا نمیدونم چکار کنم کسیم ندارم کمکم کنه تمام امید پدر و مادر پیرم منم ولی هر روز سرزنش میکنم خودمو که چته چرا نمیخونی این دوباری هم که کنکور دادم به همه گفتم رتبه پرستاری آوردم ولی نرفنم و من دندون میخوام ولی نگو که رتبه شده ۳۰۰۰۰ و اصلا مجاز نشدم (۵) پاسخ sahar دی ۲۰, ۱۳۹۶ در ۰:۲۱ ق٫ظ سلام خسته نباشین، من تو تلگرام برایه برنامه چهارماه پیام دادم ،کی تماس میگیرین؟؟ (۵) پاسخ Sh.


gh دی ۱۹, ۱۳۹۶ در ۹:۵۸ ب٫ظ با سلام، من کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی-مهندسی بافت هستم(کنکور تجربی ٨٧ بودم و الان بعد از ١٠ساااال میخوام واسه ٩٧ شکرت کنم?) بسیار از پکیج و برنامه ۴ماهه شما راضی هستم وامیدوارم که بتونم در رشته دندانپزشکی یا داروسازی قبول بشم، انشاالله?.


متشکرم (۵) پاسخ احمدرضا دی ۲۷, ۱۳۹۶ در ۹:۱۵ ق٫ظ سلام .


من چهار روزه پیام دادم ولی کسی بهم زنگ زنده؟ (۶) پاسخ علی کاویانی دی ۲۷, ۱۳۹۶ در ۱۱:۰۳ ق٫ظ سلام لطفا مجدد پیامک ارسال کنید.


(۲) پاسخ فاطمه دی ۲۰, ۱۳۹۶ در ۱:۱۵ ق٫ظ من قول میدم به هدفم برسم… واقعا از شما ممنونم به خاطر روحیه وانرژی که به ما میدید علی یارتون.


.


یا علی (۶) پاسخ سینا دکتر آینده دی ۱۸, ۱۳۹۶ در ۷:۲۹ ب٫ظ با سلام نمیدونم چطور باید از مکتبستان تشکر کنم که من رو از ناامیدی نجات داد…چیزی نمونده بود که جا بزنم و از دور رقابت کنار برم اما مکتبستان با این برنامه ۴ ماهه دوباره امید رو به من برگردوند.


.


B-) الان چیزی جز پزشکی نمیتونم تصور کنم.


.


قسم میخورم آن چنان تلاش بکنم که همه اون کسایی که میگفتن تو نمیتونی بیان راز موفقیتم رو بپرسن….


مکتبستان تا اخرش باهات هستم عشقی عشق خبر پزشک شدنم رو همینجا پست میکنم به امید خدا…راستی بچه ها شما هم میتونین فقط توکل و تلاش لازمه پس یاعلی (۶) پاسخ Fateme دی ۱۷, ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۲ ب٫ظ برنامه عالیه آقای دکتر مرسی (۶) پاسخ ياس پورپاكدل دی ۱۷, ۱۳۹۶ در ۴:۳۲ ب٫ظ سلام دکتر جان امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشین مثل همیشه… من کتاب انگیزشیتون رو الان خوندم و واقعا تحت تأثیری هستم نکات مهمشو نوشتم و زدم رو میزم واقعاً دلم میخواد برسم به این هدف زیبا …دلم میخواد اخر این مأجرا طوری تموم نشه که همه مسخره و تحقیره کنن…دلم نمیخواد أشک تو چشاى مامانم رو ببینم دلم میخواد اینده اى بیارم که همه بشینن سر جاشون و دیگه با دید تحقیر نگاه نکنن… همینجا بهتون قول شرف میدم که تا جون دارم این ٣ ماه بخونم و تسلیم نشه این بازی رو خیلیا زودتر شروع کردن ولى منم که تمومش میکنم با موفقیتم امیدوارم همه بچه هاى ایران زمین موفق بشن….


برنامه هم عالیه????????? (۶) پاسخ نیلوفر دی ۱۷, ۱۳۹۶ در ۱:۲۶ ب٫ظ این برنامه واسه نظام جدید قابل استفادس؟ (۶) پاسخ Fateme دی ۱۷, ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۰ ب٫ظ سلام دکترکاویانی ببخشید من بک سؤال داشتم أین که أیا میتونم بدون زدن ریسا تو کنکور موفق بشم چون که رشته من ریاضی هست و إز زیست چیزی نمیدونم!؟ (۹) پاسخ کوثر دی ۲۹, ۱۳۹۶ در ۴:۰۲ ب٫ظ سلام .


من برنامه ی ۴ ماهه رو گرفتم با اینکه هنوز هفته ی اوله .


ممنونم .


(۱۰) پاسخ مرسده بهمن ۱۲, ۱۳۹۶ در ۷:۲۸ ب٫ظ چقدره هزینه ش؟؟ (۱۲) پاسخ امین بهمن ۲, ۱۳۹۶ در ۱:۰۶ ق٫ظ قیمت برنامه ۴ماهه چقدر هست؟ (۱۲) پاسخ علی کاویانی بهمن ۳, ۱۳۹۶ در ۹:۰۱ ق٫ظ سلام لطفا به شماره زیر پیامک بدین: ۰۹۱۱۴۱۰۹۰۰۴ (۰) پاسخ نگین بهمن ۱, ۱۳۹۶ در ۲:۳۱ ب٫ظ منم دوس دارم این برنامه رو داشته باشم ولی هزینش یکم بالاس بنظرم? (۲۲) پاسخ FM دی ۱۸, ۱۳۹۶ در ۱۱:۰۲ ق٫ظ سلام من دو روزه پیام دادم ولی کسی بهم زنگ نزده !! (۲۳) پاسخ fatemehmhmdi18 بهمن ۲, ۱۳۹۶ در ۶:۰۷ ب٫ظ سلام هزینه برنامه۴ماهه چنده؟ (۲۴) پاسخ علی کاویانی بهمن ۳, ۱۳۹۶ در ۸:۵۸ ق٫ظ سلام لطفا به شماره زیر پیامک بدین: ۰۹۱۱۴۱۰۹۰۰۴ (۲) پاسخ محمد دی ۲۶, ۱۳۹۶ در ۸:۵۵ ب٫ظ اول سلام.


.


خدایی چه وضعشه.


.


کنکور های سال های خیلی دور رو ببینید…هر کی که واقعا تلاش میکرد و اهل فکر ! بود قبول میشد.


.


از وقتی این قلم چی و موسسه های دیگر از جمله همین جا بوجود میان و اینطوری برنامه میریزن،، راه و چاه رو کاملا نشون میدن و دانش اموز مانند ربات انجام میده و رتبه زیر ۱۰۰ کنکور میشه… راستشو بگید … چند نفر از این همه ادم که هر سال میرن پزشکی واقعا پزشکی میخوان ؟؟؟؟ کنکور تجربی وحشتناک شده…و یه سریا که علاقه ای به پزشکی ندارن ، صر فا با تست زدن میرسن بهش.


.


ما که بخیل نیستیم…کاش همه اونایی که قبول میشن بیشتر از اونایی که قبول نمیشن علاقه داشته باشن … نه فقط برای اسم و رسم پول.


.


همه چی برنامه ریزی نکته بینی و خلاقیت و همه چی رو حاضر و اماده میدن به طرف…خب تک رقمی نشه باید تعجب کرد.


.


(۲۵) پاسخ دیدگاهتان را بنویسید لغو پاسخ نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند * دیدگاه نام * ایمیل * وبسایت شماره تماس ثابت: 02125917206 شماره تماس موبایل: 09114109004 ایمیل : info@maktabestan.


ir شماره کارت بانک ملی: 8010 9101 9971 6037 دریافت لینک دانلود لطفا کمی صبر کنید .


.


.


دانلود شماره موبایل دریافت لینک دانلود

:: Article source ::

https://goo.gl/wwy8aM